Criar uma Loja Virtual Grtis
Voir ce complet film Love and Dance 1280

love dance academy

Love Dance Academy to prężnie rozwijająca się szkoła która powstała z miłości do tańca.
Założycielem jest Anna Cichocka członkini Formacji Tańców Latynoamerykańskich „Kamionek”.

Tworzenie Akademii Love Dance leży w gestii instruktorów prowadzących dla których pasją jest dzielenie się z dziećmi swoimi umiejętnościami w zakresie tańca Pop Dance, Disco Dance, Video clip Dance, Hip-Hop New Age, Dancehall, Street Dance, House, Jazz, Musical Dance, Modern i Baby Dance.

Zajmujemy się również prowadzeniem zajęć tanecznych dla dorosłych: Dance, Salsa solo, Taniec Towarzyski dla par oraz Pierwszy Taniec dla nowożeńców.
Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy którzy z chęcią wyjdą naprzeciw oczekiwaniom jakie stawiają im dzieci jak również dorośli.

Zarażamy ludzi dobrym humorem i poczuciem rytmu co pomoże każdemu wdrożyć się w tajniki dobrej zabawy jaką jest Taniec.

Zajęcia prowadzimy na terenie Warszawy i okolic w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach. Współpracujemy również z przedszkolami aby już w najmłodszych pociechach zaszczepić nowe pasje i miłość do tańca.

Naszym głównym kierunkiem działalności jest szeroko pojęta nauka tańca a w przypadku najmłodszych uczestników rozwijanie koordynacji ruchowej i rytmiki

Aktywność ruchowa podnosi ogólną sprawność fizyczną i rozwój motoryki dlatego kładziemy nacisk na kształcenie poprzez zabawę, rozwój muzykalności oraz umiejętność współdziałania w grupie.

  • Ćwiczenia koncentracji uwagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej przy muzyce
  • Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości muzycznej
  • Reagowanie ruchem na zmiany tempa, dynamiki. artykulacji oraz na zmiany rytmiczne w taktach.

Moja treść